0
Košík je prázdný
0

    Hlavní stanice

    Hlavní stanice

    Cena

    Status

    Výrobce

    Podrobné vyhledávání

    Řadit podle

    výchozí řazení - produkty skladem dle prodejnosti za 60 dní sestupně
    vzestupně sestupně

    Filtr skladu

    Sklad

    147 produktů
    8 stránek

    Položek na stránku:

     
     

    Multipřepínače vysoké kvality od výrobce Exelento v široké škále modelů, s exkluzivní prodlouženou zárukou 60 měsíců. Přístroj je určen pro 3 družice a má výstup pro 8 přístrojů.

    3 902.25 Kč 

    Multipřepínače vysoké kvality od výrobce Exelento v široké škále modelů, s exkluzivní prodlouženou zárukou 60 měsíců. Přístroj je určen pro 4 družice a má výstup pro 16 přístrojů.

    6 261.75 Kč 

    Koncový multiřepínač pro příjem a distribuci satelitního a pozemního signálu z 1 družice na 8 účastníků s externím napájecím zdrojem.

    1 490.72 Kč 

    Multipřepínače vysoké kvality od výrobce Exelento v široké škále modelů, s exkluzivní prodlouženou zárukou 60 měsíců. Přístroj je určen pro 2 družice a má výstup pro 32 přístrojů.

    4 831.53 Kč 

    EXELENTO Multipřepínač univerzální MU-908 Kvalitní multipřepínač pro hvězdicové rozvody TV/SAT s unikátní technologií je možno použít jako koncový nebo kaskádový. Vstup pro dvě družice + DTV, výstup pro 8 přístrojů.

    2 156.22 Kč 

    Programovatelná digitální hlavní stanice umožňuje přemapovat (změnit frekvenci) až 32 DVB-S/S2 transpondérů na jednokabelový systém SAT-IF. Intuitivní programovací software umožňuje nastavit a aktualizovat všechna nastavení v zařízenífirmware.<b

    3 628.79 Kč 

    Teleste malý optický nód, 1310bm/+1dBm, SC/APC, 65/85MHz, bez RIS

    24 417.80 Kč 

    GPON RGT21 představuje nejnovější optické topologie GPON a poskytuje vysoce kvalitní síťové řešení pro služby triple play. Nově představený ONT GPON RGT21 je v souladu s nejnovějším standardem ITU-T G.984 a je navržen tak, aby splňoval požadavky na vys

    1 490.72 Kč 

    Průchodka optických vláken přes konektor&nbsp;PG11, který má prostor pro 4 vlákna (3 mm). Každý otvor pro vlákno&nbsp;je uzavřen malým plastovým uzávěrem pro utěsnění nepoužívaných otvorů. Vhodné pro všechny uzly Teleste s portem PG11.

    844.58 Kč 

    Twin optical node, 2xlaser return +3dB 1570+1610nm, SC/APC, DOCSIS transp

    110 206.80 Kč 
     
    • N

      Novinka

    • V

      Výprodej

    • C

      Cenová bomba

    • S

      Snížená cena

    • Z

      Zboží na cestě

    • N

      Na objednávku

    • T

      TOP produkt

    • P

      Připravujeme

    • Č

      Český výrobek

    • D

      Dočasně nedostupné

    • O

      Omezená dostupnost

    • V

      Výrobeno v EU

    • U

      Ukončená výroba

    • V

      Výrobeno v Německu

    • S

      Skryté na internetu

    • BRNO

      - Brno
    • PRAHA

      - Praha
    • je skladem

      k dispozici do 48 hodin

      částečně skladem

      není skladem

      po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

    • Body/ks

      - bodová hodnota produktu v promoakci;
    • v

      varianty

      sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)